misyon ve vizyon admin February 6, 2020

Misyonumuz, çok çeşitli sektörlere birinci sınıf AdBlue® çözümleri sunarak zararlı emisyonların azaltılmasında itici güç olmaktır.

Çevre sorumluluğuna inanıyoruz

gezegenimiz için daha temiz havaya ve daha yeşil bir geleceğe katkıda bulunmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Kaliteye Bağlılığımız

Kalite yaptığımız her şeyin merkezindedir. AdBlue® ürünümüzün en yüksek kalitede olmasını sağlamak için katı uluslararası standartlara ve düzenlemelere uyarız. Üretim tesislerimiz en son teknolojiyle donatılmıştır ve uzman ekibimiz, her partinin sıkı kalite kontrol önlemlerimizi karşılamasını sağlar.

İnovasyon ve Araştırma

Hızla gelişen bir endüstride, sürekli araştırma ve geliştirme yoluyla çağın ilerisinde kalıyoruz. Ekibimiz, AdBlue'muzun etkinliğini ve verimliliğini artırmanın yeni yollarını keşfetmeye, müşterilerimizin ve çevrenin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaya kendini adamıştır.

Sürdürülebilir Bir Gelecek
Fabricsanayi olarak sürdürülebilirliğin önemini anlıyoruz. AdBlue® üretimimiz yalnızca mevzuat gerekliliklerini karşılamaktan ibaret değildir; çevre üzerinde anlamlı bir etki yaratmakla ilgilidir.
Herkes için daha temiz havaya katkıda bulunarak nitrojen oksit (NOx) emisyonlarının azaltılmasına yönelik çözümün bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.